Sendvičové matrace – PUR sendviče

PUR pěna patří mezi základní materiály pro výrobu matrací. Kvalita PUR pěn je prověřená dlouholetým používáním, složení PUR pěny zaručuje pevnost matrace a dobré kopírovací vlastnosti. Použitím různých druhů tuhosti PUR pěny v kombinaci s různými průřezy je možné tuto pěnu provzdušnit a zlepšit tím vlastnosti PUR pěny.

Tuhost matrace můžeme dále upravit zónováním profilu, a to buď na vrchní straně pomocí vlnek nebo provzdušňovacími výřezy ve spodní straně matrace. Zónovací vlnky zároveň slouží k masírování svalů, kloubů a slouží k lepšímu prokrvení pokožky.

Matrace vyrobené z PUR pěn zahrnují širokou škálu typů od standardních sendvičů až po luxusní zónové sendviče. Kvalita je prověřená dlouholetým používáním, cirkulace vzduchu není tak dobrá jako u pružinových matrací, proto doporučujeme uložení na prodyšný podklad – lamelový rošt, který také podpoří anatomické vlastnosti matrace.

Matrace s vyšším jádrem lze uložit na pevný laťkový rošt. Sendvičové matrace mimo typů vyztužených kokosovými deskami je možné použit v kombinaci s polohovatelným roštem, ale matrace kopíruje rošt pod zátěží tzn. pokud na matraci ležíte. Matrace vyrobené z PUR pěny mohou být v podobě monobloku nebo ve větší míře jako sendviče. Kombinací různých gramáží pěn a perforaci jádra či nosné vrstvy poskytují sendvičové matrace vynikající podmínky pro spánek. Složení sendviče je specifické pro každý typ matrace a má vliv na tuhost, ortopedické a relaxační vlastnosti matrace.

Sendvičová matrace
Sendvičová matrace
Sendvičová matrace
Sendvičová matrace
Sendvičová matrace
Sendvičová matrace
Sendvičová matrace
Sendvičová matrace
Sendvičová matrace
Sendvičová matrace

Rychlý kontakt

Email: info@supersektor.cz

Tel: +420 736 481 121