Partnerské matrace

Matrace pro ni i pro něho … díky rozdílné stavbě těla muže a ženy dochází v jednotlivých partiích k rozdílnému zatížení matrace. Výraznou roli hraje vyšší váha partnera a celkově lepší rozložení váhy. Při použití stejné tuhosti nemusí být matrace pro oba partnery stejně pohodlná. Rozdílná tuhost jednotlivých lehacích ploch nabízí možnost uložení matrace dle individuálních požadavků každého z partnerů, čímž se výrazně zvyšuje komfort spánku.

Partnerská matrace je oboustranná matrace, kdy každá strana má jinou tuhost. Měkčí strana SOFT je konstruovaná pro uživatele s nižší hmotností do 85 kg nebo požadavkem na měkčí lůžko. Tužší strana HARD je vyrobená z pěn vyšší objemové hmotnosti a je určená pro uživatele s vyšší hmotností od 85 do 120 kg nebo s požadavkem na tvrdší lůžko. Strana SOFT je určena pro ženy, strana HARD je určena pro muže.

Potah matrace může být tvořen speciálním materiálem Intense for woman na straně pro partnerku, který díky směsi rostlinných extraktů zvyšuje cirkulaci krve a poskytuje pocit tepla. Speciální materiál Intense for man na straně pro partnera, obsahuje rostlinné extrakty např. z břízy a naopak teplo absorbuje a ochlazuje tělo.

Partnerská matrace
Partnerská matrace
Partnerská matrace
Partnerská matrace
Partnerská matrace
Partnerská matrace

Rychlý kontakt

Email: info@supersektor.cz

Tel: +420 736 481 121