Gelové Matrace – Technogel

Nově vyvinutý materiál pro výrobu matrací, který přínáší řadu doposud nepoznaných vlastností, pozitivně ovlivňujících kvalitu spánku. Jedná se o schopnost obtékaní těla, termoregulaci, a praktickou nezničitelnost s doživotní garancí neproležení gelu. Technogel pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku a má vynikající hygienické vlastnosti, gel neobsahuje změkčovadla a je kompletně netoxický.

Technogel má specifickou schopnost formování poocí 3D efektu, tím je dosaženo maximální distribuce tlaku a excelentní rozložení hmotnosti, které byly potvrzeny přísnými laboratorními testy. Srovnávací test pěnové a gelové matrace prokázal u gelu o 60 % lepší redukci tlaku v průběhu jedné hodiny.

Technogel má vyšší hustotu než voda, výjímečnou tepelnou vodivost a zároveň schopnost akumulace tepla. Tepelná setrvačnost je základním prvkem termoregulace, která podle potřeby zajišťuje odvod přebytečného tepla. Při usínání v horkých letních dnech dokáže krátkodobě snížit teplotu pokožky až o 5˚C, čímž se snižuje pocení těla až o 90 %. Tato vlastnost dotváří absolutní pocit komfortu.

Gelová matrace
Gelová matrace
Technogel
Technogel
Technogel 3D
Technogel 3D

Rychlý kontakt

Email: info@supersektor.cz

Tel: +420 736 481 121